בואו לפגוש את "ליבא" בפסטיבל אינדינגב

בואו לפגוש את "ליבא" בפסטיבל אינדינגב

פסטיבל המוזיקה אינדינגב יוצא לדרך השבוע, וזוהי הזדמנות לפגוש את "ליבא" בעולם האמיתי.

במסגרת פעילות הפסטיבל, יוקם  – בשיתוף עם "ליבא", מתחם לניקוי רעשים – שייחד מקום לקצת שקט ומחשבה – ויהיה מותאם גם לשומרי שבת. במתחם הזה, תוכלו לצפות ביום חמישי בערב במדיטציה המוזיקלית של הרב דניאל כהן שצולמה עבור "ליבא" ובנויה על עלייה במדרגות הנפש השונות.

מאוחר יותר באותו ערב – תוכלו לצפות במתחם בקטעי הארכיון הגנוז של מאיר אריאל של "ליבא", שיוקרנו בנוכחות בנו של מאיר אריאל – שחר אריאל והבמאי עופר שכטמן שיספרו על הצדדים הנסתרים ביום יום של מאיר אריאל. בסרטונים שכבר עלו לאתר "ליבא", אפשר לצפות גם כאן.

בשבת בבוקר יתקיים במתחם קידוש ולאחריו סיפורי מעשיות עם המוזיקאי אליעזר בוצר  ("מגדל אחד") – משותפי "ליבא". סיפורי מעשיות שחוויית הקריאה בהן, אפילו ללא פרשנות, מניעה את הלב. אמנים נוספים שתוכלו לפגוש במתחם: הנגן והמלחין הייחודי מארק אליהו, הזמר והמלחין שי צברי והמוזיקאי סולן להקת אלג'יר לשעבר, אביב גדג'. את התוכנייה המלאה לפעילות במתחם ניתן למצוא כאן ובתוכנייה המלאה של פסטיבל אינדינגב 2015 ניתן לעיין כאן.

בהזדמנות זו, אנחנו ממליצים שוב לעקוב אחרי המדור החדש שלנו – "פעימות", שבו נמשיך לעדכן ולפרסם ידיעות קצרות וקצרצרות הקשורות לעולם שסובב את ״ליבא״, לצד המאמרים וקטעי הווידיאו והמוזיקה שהם עדיין לב ליבו של ״ליבא״. כאן תוכלו להתעדכן באירועים קרובים הקשורים ל״ליבא״ ולשותפינו. הופעות, קבוצות לימוד שעומדות להיפתח, מעגלי שיח ושאר פעילויות, ברשת ובמציאות, שצוות ״ליבא״ יוזם. אז סמנו לכם את הלינק לדף של ״פעימות״ ועשו לייק לדף הפייסבוק של ״ליבא״, כך תוכלו להישאר מעודכנים בכל התכנים והאירועים שאנחנו יוזמים.

- אולי תמצאו עניין גם בכתבות האלה -

פרסם תגובה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *