פותחים את הליבא

חיכינו לרגע הזה, והנה הוא בא. המיזם החברתי והתרבותי שלנו יוצא מהעולמות הווירטואליים אל בית ממשי בתל אביב. ואתם מוזמנים אל אירוע הפתיחה החגיגי
פותחים את הליבא

קשה לתאר כמה אנחנו מתרגשים.

כשהשקנו את האתר הזה, בקיץ האחרון, ידענו שהוא רק השלב הראשון בתוכנית גדולה בהרבה. שהוא אבן הפינה לבית שרצינו לבנות גם בעולם הממשי. מקום שמייצר מפגש אמיתי ופתוח בין אנשים ובין רעיונות שלא תמיד מצליחים להגיע אחד לשני ביום יום.

רצינו לאפשר עוד רגע, או שניים, או יותר, של מחשבה. של חיפוש, של יצירה, של חיבור ושל שיחה. של דיאטת כותרות ופרובוקציות, ובמקומה קצת תוספי רצון טוב ועשייה. להכניס קצת רוח אל עולם שהגשם שולט בו, ועדיין – להגשים. אבל עם רוח.

מצאנו שותפים טובים: משפחת בוצר, נועה ואליעזר. שניהם מנהלים בנוה צדק בתל אביב כבר כמה שנים בית מדרש ליוצרים, שיתופי פעולה עם אמנים ופעילות חברתית. יחד איתם פתחנו את בית ליבא ברחוב מגדל 1, במבנה רחב ידיים בעל סגנון מיוחד. הוספנו עוד כמה חברים, כמו עופר שכטמן על הצילום וההפקה המוסיקלית, מיקה ורוית, פנינו לאמנים ואנשי תרבות ובנינו תכנית פעילות יומית.

והנה, זה קורה. אחרוני השיפוצניקים מתחילים לעזוב, המעצבים כבר סיימו את מלאכתם. התאורה במקום, המגברים מכוונים. כל כיסא נבחר בקפידה. רשימת האורחים סגורה לשלושה חודשים קדימה.

ואנחנו, מיישרים את העניבות שאין לנו ומתכוננים לרגע שנעמוד בפתח ונברך אתכם לשלום, כשתבואו לבקר בבית ליבא שלנו, בתל אביב. בהשקה שיש בה את כל רכיבי הדנ"א שלנו: יצירה, מוזיקה, שיחה, מחשבה ומפגש.

אז ראו זאת כהזמנה מאוד אישית:

נשמח לראותכם בערב ההשקה של בית ליבא, שייערך ביום שלישי הקרוב, ברחוב מגדל 1, נווה צדק, תל אביב.

באירוע ישתתפו Ehud Banai – אהוד בנאי, אביב גדג' Aviv Guedj, יוסי בבליקי ו-Botzer | בוצר, ומלבד מוזיקה טובה תוכלו לקבל בו גם טעימה מהאירועים העתידיים במקום. המשורר יונתן ברג יישב לשיחה פתוחה עם מקימי ליבא – אילון תירוש ועופר גיסין, שיספרו על המיזם ועל החזון שמאחוריו.
בית ליבא נמצא במבנה היסטורי מיוחד בנווה צדק בו יתקיימו הופעות, מפגשי יצירה, שיח ובמה לאמנים, עליהם תוכלו לקבל פרטים במקום.
הכניסה בהרשמה מראש ועל בסיס מקום פנוי > Leeba.tlv@gmail.com
ערב פתיחת בית ליבא. יום שלישי, 22/3, 20:30, רחוב מגדל 1, נווה צדק.

פרטים ועדכונים בדף הפייסבוק: בית ליבא במגדל אחד

- אולי תמצאו עניין גם בכתבות האלה -

פרסם תגובה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *