האירוע הראשון בבית ליבא תל אביב

עוזי וייל ויוסי בבליקי. אמש בבית ליבא, נוה צדק. צילום: עופר שכטמן

ההשקה הרשמית עדיין על האש (סמנו לכם ביומנים את 22.3, ערב-ערב פורים), אבל אמש נחנכה הפעילות בבית ליבא בנוה צדק, תל אביב, בערב טרום-השקה מרתק שבו עלו על הבמה המוזיקאי יוסי בבליקי (איש להקת פונץ' לשעבר וכותב הטור היפהפה "תלמוד בבליקי" באתר "ליבא") והסופר עוזי וייל.

תחת הכותרת למה כל פעם שאני בודד, מארק צוקרברג מרוויח?, השיקו השניים את הספר "התעוררתי לבד" של פיונה מאזל, בתרגומו של וייל, הקריאו, דיברו, שרו ושיתפו בנושא הבדידות הקיומית בעידן הרשתות החברתיות. "אם פורנוגרפיה היא מין ללא מין, אז פייסבוק היא חברה ללא חברים", סיכם וייל.

על אף הסמיכות (בזמן ובמקום) לאירועי החדשות של אמש, היתה עליית הגג של בית ליבא מלאה עד אפס מקום, והמפגש עם הקהל, על בירות ויין, זלג אל לפני ואחרי זמן המופע הרשמי. מי שהחמיץ, אל דאגה: נעלה בקרוב סרטונים עם קטעים מתוך הערב.

ההכנות והשיפוצים בבית ליבא לקראת ההשקה הרשמית נמשכים, וזה הזמן לגלות שבקרוב ממש ישיק יוסי בבליקי סדרת ערבי מפגש עם יוצרים, שייערכו אחת לשבועיים. הפרטים והתוכנייה המלאה, בקרוב ממש.

ובינתיים – הערב, אירוע נוסף בבית ליבא בתל אביב: שעה ללא מקום – ישראל דדון ויעקב ביטון בשיחה על העולם ועל השירה. כולל קטעי מוזיקה. כל הפרטים כאן.

.

- אולי תמצאו עניין גם בכתבות האלה -

פרסם תגובה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *