רגע יזום של מבט

העיניים הם חלון אל הנשמה, לפיכך מבט יכול להיות פולשני, אבל גם לייצר קרבה. הגיע הזמן שנלמד איך להפסיק לפחד מהעיניים ולהתחיל להשתמש בהן. יסכה ויונתן שומר מתוך סדנת זוגיות בבית ליבא

את הקטע הבא צדנו מתוך סדרת המפגשים "אינטיומיות בעולם לא אינטימי", הנערכת בבית ליבא, ומועברת על ידי יסכה ויונתן שומר. הסרטון נותן כלי חשוב ויעיל לניהול קשר זוגי, או קשר בכלל. לכלי הזה קוראים מבט.

"כל מסע שאנו יוצאים אליו, אנחנו יוצאים אליו עם העיניים", אומרת יסכה, "כל הזמן יש לנו בחירה איך להתבונן על המציאות, אל המציאות. בסופו של דבר, עיניים זה האיבר הכי חשוב ביחסים".

"עמוק בפנים, מתחת לכל הקליפות שהאנושות הקיפה בהן את עצמה, מסתתרת כמיהה אחת, הכמיהה לאינטימיות, לחיבור, למשהו עמוק, והמשהו הזה מתחיל במבט", אומר יונתן, "כל מי שהחזיק תינוק ביד יודע שמה שתינוקות מחפשים, זה את המבט. כשמביטים על תינוק, בעיניים פתוחות, עם גבות מורמות, הוא מחייך עוד לפני שאתם מחייכים, תנסו את זה פעם".

צפו בסרטון ותגלו למה אנחנו כל כך פוחדים להביט, איך אפשר לשבור מריבה בעזרת מבט, ואילו משחקי עיניים יוכלו לקחת את הזוגיות שלנו קדימה. תזכרו, משהו חייב לקרות כשמסתכלים בעיניים.

כלים ורעיונות מעוררי השראה נוספים לזוגיות צומחת, כזו שלא מוכנה להסתפק במועט, מחכים לכם גם בהרצאה הזוגית הקרובה של יסכה ויונתן שומר. מסדרת "אינטימיות בעולם לא אינטימי", שתיערך מחר, יום שני (31.10) בבית ליבא. לפרטים והרשמה

- אולי תמצאו עניין גם בכתבות האלה -

פרסם תגובה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *