קטליזטור ושמו כאב

חייה של רחל בולטון, אשת פרסום מצליחה, נראו מושלמים, דווקא משבר בתוך המשפחה הכריח אותה להתחיל תהליך שבסופו מכרה את מניותיה, והחליטה לעזור לנשים אחרות לחולל שינויים בחייהן

"תעצומות כשיטה בנויה על הרעיון שלכל אדם יש את הכח להילחם ולצאת מהמצב שהוא נמצא בו", אומרת רחל בולטון, והיא יודעת על מה היא מדברת.

רחל בולטון הייתה שם חם מאד בעולם הפרסום החרדי לפני כעשור. הנערה שגדלה בקיבוץ, שירתה בסיירת הדרוזים בעין יהב, וחזרה בתשובה בצורה עצמאית לחלוטין בתחילת גיל העשרים, נכנסה לתחום שעד אז היה שדה טרשים וחוללה בו מהפך. ההצלחה הגיעה די מהר, היא הובילה קמפיינים לחברות הגדולות במשק שגילו לפתע את המגזר החרדי, נבחרה לאחת מ-10 נשים מובילות בכלכלה ב"גלובוס", לאחת מ-50 הנשים המשפיעות במגזין "ממון" מקבוצת ידיעות אחרונות, ואף קבלה הצעה לשמש כחברת דירקטוריון ב"אפריקה ישראל" במהלך שתי קדנציות.

הכל נראה מבחוץ מושלם, אבל הבעיות בחייה התרכזו בתוך הבית. "הייתי בבית בחזקת הצודקת, היודעת, המבינה, תקשיבו לי, תעשו כמוני", למעשה בני הבית נדרשו להיות נשלטים ולא שותפים. דעתם לא נחשבה. הקושי והכאב הכריחו אותה לצאת למסע של שינוי, אשר בסופו בנתה את עצמה ומשפחתה מחדש. התובנות שגילתה בדרך היכו בה בעצמה כזו שגרמה לה להחליט למכור את חלקה במשרד הפרסום, לחסל את עסקיה המסחריים, ולארוז את כל הידע החדש לשיטה לה קראה "תעצומות" – סדנאות וכלים לשינוי בחיים.

צפו בסרטון הוידאו בו היא מספרת את סיפורה וחולקת תובנות מעוררות השראה לשינוי וצמיחה.

- אולי תמצאו עניין גם בכתבות האלה -

פרסם תגובה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *